TROSA STADSLOPP 1997  -    Fredagen 27 juni 1997   -    Trosabygdens OK  

RESULTAT   KNATTAR klass 5   700m       utan tid           

Välkommen till Trosa Stadslopp fredagen den 26 juni 1998, en vecka efter midsommar!


RESULTAT   5) Knattar   700 m 

       Nr. N a m n                   K l u b b

      6002 Maja Ahlstedt             Advokatkontoret                    
      6003 Sebastian Andersen        Gnesta                             
      6004 Alice Andersson           Västerljung                        
      6005 Karin Andersson           Gåsinge-Dillnäs                         
      6006 Linnea Andersson          Björnlunda IF                      
      6007 Olle Andersson            OK Klemmingen                      
      6008 Stephanie Andersson       Trosa                              
      6009 Camilla Angbjörk          Huddinge GF                        
      6010 Therese Antman            Trosa                              
      6011 Erik Berge                Friskis & Svettis                  
      6012 Caroline Bergquist        Vagnhärad                          
      6013 Angelica Björnbom         Rimbo Handboll                     
      6014 Martin Björnmalm          Vildbasar'n                        
      6015 Mattias Björnmalm         Vildbasar'n                        
      6016 Richard Blomström         Trosa                              
      6017 Marika Brandtberg         Västerljungs IF                    
      6018 Rasmus Bäck               Rudolf Steiner Stift               
      6019 Adrian Carlsson           Tystberga                          
      6020 Joakim Carlsson           Brunna                             
      6021 Maria Carlsson            Brunna                             
      6022 Jeanette Cederlöf         Rolles Billack                     
      6023 Jens Classon              Harg BK                            
      6024 Julia Davidsson           Ok Klemmingen                      
      6025 Louis Davison             Söderkamraterna                    
      6026 Sasa Dejanovic            Trosa                              
      6029 Martin Egnell             Mölnbo IF                          
      6030 Madeleine Ekstrand        Sörby                              
      6031 Camilla Enberg            Vagnhärad                          
      6032 Anders Eriksson           Trosabygdens OK                               
      6033 Linda Eriksson            Skrattmåsarna                      
      6034 Rikard Eriksson           Råby-Rekarne FIF                   
      6035 Joacim Fahlén             HBK Nyköping                       
      6036 Jessica Fivelstedt        Tofsö                              
      6037 Anton Fogelberg           Trosa                              
      6038 Elin Fogelberg            Trosa                              
      6039 Niklas Fransson           Bohus IF                           
      6040 Max Freiman               Custor Consulting                  
      6041 Jennie Galmin             Vagnhärad                          
      6042 Emma Germundsson          Mariefred                          
      6043 Albin Gernandt            Team Gernandt                      
      6044 Niklas Gernandt           Team Gernandt                      
      6045 Therese Granberg          Täby                               
      6046 Matilda Gröning           Västerljung IF                     
      6047 Axel Gustavsson           Runtuna IK                         
      6048 Anna Gustavsson           Trosa                              
      6049 Jessica Haaga             Trosabygdens OK                    
      6050 Kristoffer Haaga          Trosabygdens OK                    
      6051 Linn Hageman              Tumba                              
      6052 Emmy Hardebjer            Västerås                           
      6053 Louise Hardebjer          Västerås                           
      6054 Karl Hedengren            Södertälje                         
      6056 Adam Hemmingsson          Trosa IF                           
      6057 Mikael Henriksson         Trosa                              
      6058 Camilla Hernebjörk        Vagnhärad                          
      6059 Marcus Hjelm              Stigtomta IF                       
      6060 Christina Hoffman         Trosabagarn                        
      6061 Maria Hoffman             Trosabagarn                        
      6062 Sandra Hoffström          Trosa                              
      6063 Felix Hollqvist           Mormos gäng 





RESULTAT 5) Knattar 700 m Nr. N a m n K l u b b 6064 Joel Hollqvist Mormors gäng 6065 Lucas Holm Scania 6066 Sebastian Ivanov VSK 6067 Christina Jakobson Stockholm 6068 Marianne Jakobson Stockholm 6069 Tony Jensen Rudolf Steiner Stift 6070 Emma Jerenius Åby 6071 Mathilda Jerenius Åby 6072 Camilla Jingbro Huddinge 6073 Niklas Jingbro Huddinge 6074 Adam Johansson Trosa 6075 Corinne Johansson JIF Södertälje 6076 Dick Johansson Vagnhärad 6078 Katrin Johansson Gävle 6079 Mikael Johansson Trosa Marin 6080 Oscar Johansson Vagnhärad 6081 Andreas Kallin Södertälje 6082 Nesco Karaahmetovic Rudolf Steiner Stift 6083 Necki Karaahmetovic Rudolf Steiner Stift 6084 Jessica Karlsson Trotters 6085 Niklas Karlsson HBK Nyköping 6086 Sandra Karlsson M Karlssons Åkeri 6087 Tobias Karlsson HBK Nyköping 6088 Jennifer Klanghammar ÅBY 6089 Sam Knijnemburg Södertälje 6090 Emma Käiväräinen TBSS 6091 Emilia Källström Tyresö 6092 Robert Källström Tyresö 6093 Robin Laine Trosa IF 6094 Karolina Larsson Stocksund 6095 Robin Larsson Trosabygdens OK 6096 Johan Lengholt Vagnhärad 6097 Kristina Lidell IK Jarl 6098 Jari Lindqvist Trosa 6099 Sandra Lindström Trosa 6100 Markus Lundberg Tumba Hockey 6101 Marcus Lundborg Hargs BK 6102 Astrid Mäehans Fören. Bättre Hälsa 6103 Gustav Mäehans Fören. Bättre Hälsa 6104 Mathias Nilsson IFK Södertälje 6105 Nathalie Nilsson Västerljung 6106 Elin Norberg IFK Lidingö 6107 Cecilia Orre Trosa 6108 Caroline Ottoson Trosa 6110 Jens Palmö Trosa 6111 Joakim Pemer Trosa 6112 Jenny Persson Flens IF 6113 Johan Persson Stigtomta IF 6114 Malin Persson Vagnhärad 6115 Petra Persson Vagnhärad 6116 Emma Pettersson Team Högås 6117 Anders Pettersson Hölö 6118 Elin Pramlid OK Klemmingen 6119 Frida Påhlson Trosa FK 6120 Anders Rafstedt Bagarmossen 6121 Amy Rapp Rudolf Steiner Stift 6122 Laura Rapp Rudolf Steiner Stift 6123 Oscar Rengfelt Trosa 6124 Amanda Rosborg Vagnhärad
RESULTAT 5) Knattar 700 m Nr. N a m n K l u b b 6125 Robin Rosborg Vagnhärad 6126 Sebastian Runander Trosabygdens OK 6127 Sofia Rundqvist Hölö-Mörkö IF 6128 Mattias Rydberg Sundby Ridkl 6129 Simon Schaffhauser Team Skavsåret 6130 Madeleine Sjölund Kärrdals IF 6131 Cassandra Sjönvall Sätra SK 6132 Anders Smith Trosa 6133 Frida Strömgren Gröndals IK 6134 Mikaela Strömgren Gröndals IK 6135 Johan Ställ Vagnhärad 6136 Emelie Sundwall Trosa 6137 Micke Svärd Rudolf Steiner Stift 6138 Sandra Svärd Rudolf Steiner Stift 6139 Kenneth Söderberg Trosa IF 6140 Robert Tholerud Trosa 6141 Anders Thoren Trosa 6142 Sophia Tollebrant Stockholm 6143 Andreas Tollebrant Stockholm 6144 Andreas Wahl Ekerö 6145 Therese Wandell Hölö-Mörkö IF 6146 Madelene Westman Tystberga 6147 Sandra Westman Tystberga 6148 Nathalie Ågren Vagnhärad 6149 Sara Berglund Vagnhärad 6150 Lucas Forsberg Trosa 6151 Martin Berglund Vagnhärad 6153 Cerese Malm Råby-Rekarne 6154 Denise Claesson Västerljung 6155 Christoffer Claesson Västerljung 6156 Fredrik Åkerman Haninge 6157 Helena Åkerman Haninge 6159 Max Höög Hässelby 6160 Fredrik Pålsson Trosabygdens OK 6161 Mathias Pålsson Trosabygdens OK 6162 Mikael Ottosson Reijmyre IF 6163 Alex Lundin Reimyre IF 6164 Johanna Sievers Reijmyre IF 6166 Julia Haking Djursholm 6167 Isabelle Deleye Södertälje 6168 Kalle Thorvaldson Hölö-Mörkö IF 6169 Per Sandborg V-gård 6170 Jonnie Sandborg V-gård 6171 Kim Eklöf Trosa 6172 Malin Björk Nyköping 6173 Markus Flodmark Ella gård 6174 Josefin Betschart Trosa 6175 Viktor Samuelsson Huddinge AIS 6176 Christine Östlund Nyköping 6177 Helena Östlund Nyköping 6178 Mikael Berg OK Tor 6179 Sarina Khoo Busungarna 6180 Tobias Markstedt Busungarna 6181 Frida Markstedt Busungarna 6182 Kim Högstrand Sundbyberg 6183 Jesper Ludvigsen Järfälla 6184 Lilian Wretenfelt Enskede 6185 Joakim Ahl Trosa 6186 Robin Ekman Bollstanäs SK
RESULTAT 5) Knattar 700 m Nr. N a m n K l u b b 6187 Paulin Henriksson-Larsson Trosa IF 6188 Joel Henriksson-Larsson Trosa IF 6189 Philip Auro Trosa 6190 Sebastian Larsson Trosa 6191 Victor Persson X-et Projekt AB 6192 Cristopher Candestedt Elsystem IT AB 6193 Daniel Iggander Trosa 6194 Emelie Karlsson Trosa 6195 Isabelle Högman Trosa 6196 Linnea Olsen Trosa 6197 Hampus Dall Trosa 6198 Sara Andersson Västerljung 6199 Jimmy Pettersson Vagnhärad SK 6200 Elin Åkvist Trosa 6201 Pontus Åhlund Bromma 6202 Amanda Åhlund Bromma 6203 Adam Berlind Trosa IF 6204 Patrik Hageman Flemingsberg IF 6205 Stefan Hellberg Trosa 6206 Max Engström-Hoff Nyköping 6207 Johan Bjöklund Trosa 6208 Leo Olander Vildbasarn 6209 Ville Krantz Stockholm 6210 Siri Mattsson Sollentuna 6211 Alex Mattsson Sollentuna 6212 Nathalie Sundberg Möbelhandlarn 6213 John Andersson Ås IF 6214 Sanna Österholm Trosabygdens OK 6215 Johanna Sidh Hägersten 6216 Emil Karlsson Västerljungs IF 6217 Andreas Johansson Trosa 6218 Emelie Andersson Trosa 6219 Andreas Källroos Industrisupport 6220 Mikael Karlsson Trosa 6221 Evelina Nilsson Farsta FOC 6222 Emma Kronnäs Järna SK 6223 Julia Strömberg Kaninerna 6224 Anton Engström Västerhaninge 6225 Veronika Öberg Västerljungs IF 6226 Jimmy Selkälä AB Rexroth Mecman 6227 Emma Vannerstedt Vagnhärad 6228 Robert Blomqvist Camfil IF 6229 Jesper Biveros Mecman 6230 Peter Turner Trosa 6231 Emil Hemström Vagnhärad 6232 Mattias Forstén Trosa Fisk & Grönt 6233 Dennis Bengtsson Trosa 6234 Anton Eriksson Vagnhärads SK 6235 Rikard Axelsson Väntorp HK 6236 Emil Baumer Mölnbo IF 6237 Emma Baumer Mölnbo IF 6238 Cecilia Ohlsson Trosa 6239 Malin Karlsson Trosa 6240 Kim Johansson Trosa 6241 Viktor Nordenstad Lidingö 6242 Therese Alstrand Vagnhärads SK 6243 Joel Johansson Sölvesborg 6244 Mikael Löfström Skilleby 6245 Cecilia Löfström Skilleby
RESULTAT 5) Knattar 700 m Nr. N a m n K l u b b 6246 Niklas Andersson Trosa 6247 Jenny Eriksson Västerljung 6248 Caroline Forslund Camfil 6249 Sofia Melin Camfil AB 6250 Andreas Wahlström Strängnäs 6251 Sara Åkerlund AB Finessabåtar 6253 Sandra Nyström Sollentunagymnastern 6254 Johan Bergfors IFK Södertälje 6255 Niclas Bergfors IFK Södertälje 6256 Stina Lönnquist Trosa 6257 Christofer Von Seth Stuvsta IF 6258 Joakim Andersson Västerljung 6259 Jakob Andersson Erot IK 6260 John Andersson Erot IK 6261 Emilie Bruus IFK Gnesta 6262 Niclas Ljungcrantz Björnlunda IF 6263 Mattias Skum ASK Arjeplog 6264 Camilla Ljungcrantz Björnlunda 6265 Minda Holm Vagnhärad 6266 Josefine Markussen Vagnhärad 6267 Linn Karlsson Vagnhärad 6268 Emelie Frisk Södertälje 6269 Kalle Lindhe Unnekrokens BP 6270 Carolina Körberg 6271 Viktor Sillerström Vålarö 6272 Malin Eriksson 6273 Marcus Forss Björnlunda IF 6274 Emilia Bergman Björnlunda IF 6275 Hampus Eklund Camfil 6276 Victor Carlsson IK Viljan 6277 Therese Gustafsson Järna 6278 Caroline Karltorp Team Hunga 6279 Robin Norgren Sparreholms SK 6280 Hanna Idevall Västerljung IF 6501 Nathalie Andersen Vagnhärad 6502 Charlotte Andersson Västerljung 6503 Martin Antman Trosa 6504 Angeliqa Berggren Trosa 6507 Magnus Berggren Vagnhärad 6508 Henrik Berglund Grödinge MTB 6509 Christian Bergquist Vagnhärad 6510 Hampus Blomqvist Nirrans Fanclub 6511 Josefine Blomqvist Nirrans Fanclub 6512 Trotte Boman Trotters 6513 Markus Brandtberg Västerljungs IF 6514 Martin Cederlöf Rolles Billack 6515 Martina Ekstrand Sörby 6516 Hampus Engström Tungelsta 6517 Johan Eriksson Trosabygdens OK 6518 Joacim Eriksson Västerljung 6519 Lucas Eriksson Skrattmåsarna 6520 Tone Freiman Custor Consulting 6521 Maria Germundsson Mariefred 6522 Malin Gustavsson Tyresö 6523 Viktor Hedengren Södertälje 6524 Patric Hernebjörk Vagnhärad 6525 Benjamin Hollqvist Mormors gäng 6526 Jennifer Jensen Rudolf Steiner Stift 6527 Maja Jensen Vagnhärad
RESULTAT 5) Knattar 700 m Nr. N a m n K l u b b 6528 Belinda Johansson JIF Södertälje 6529 Julia Johansson Trosa 6530 Sara Johansson Gävle 6531 Tim Johansson Vagnhärad 6532 Marcus Jälminger Trosa 6533 Stephanie Karlsson M Karlssons Åkeri 6534 Yasmine Karlsson Trosa 6535 Johanna Klanghammar ÅBY 6536 Anton Knijnemburg Södertälje 6537 Tomas Laine Trosa IF 6538 Nadia Lamniai Trosa 6539 Niklas Larsson Vagnhärad 6540 Saga Larsson Stocksund 6541 Pauli Lindqvist Trosa 6542 Olle Lundqvist Huddinge AIS 6543 Robert Lundqvist Rönninge 6545 Kristoffer Persson Vagnhärad 6547 Sofia Persson Flens IF 6548 Simon Pettersson Team Högås 6549 Marcus Rosenberg Hölö-Mörkö IF 6550 Elenor Sandberg Åby 6551 Rebecca Schaffhauser Team Skavsåret 6552 Viktor Strömgren Gröndals IK 6553 Albin Ställ Vagnhärad 6554 Natalie Sundwall Trosa 6555 Carl Uddman-Lindh Camfil 6556 Joakim Wahl Ekerö 6557 Pontus Wahlström Trosa 6558 Gustav Wiklander Bromma 6559 Eric Österblom Stockholm 6560 Cassandra Ågren Vagnhärad 6561 Linus Forsberg Trosa 6563 Beatrice Claesson Västerljung 6564 Mathias Kallin Södertälje 6565 Alexander Sagström Sussiïs Transporter 6567 Hanna Lundström Djursholm 6568 Daphne Haking Djursholm 6570 Maria Thorvaldson Hölö-Mörkö IF 6571 Sara Gustafsson Bettna 6572 Elin Gustafsson Bettna 6573 Rikard Sandborg V-gård 6574 Sara Sandborg V-gård 6575 Patrik Löfgren Järna 6576 Linus Eklöf Trosa 6577 Markus Ohlsson Västerljung IF 6578 Olivia Vager Södertälje 6580 Linda Johansson Trosa 6581 Linnéa Gustafsson Camfil IF 6582 Victor Andersson RA Bygg AB 6583 Sarah Johansson Trosa 6584 Frida Sundblad Trosa 6585 Sanna Karlsson Trosa 6586 Jonathan Iggander Trosa 6587 Corinne Kenls Västerljung 6588 Natalie Kenls Västerljung 6589 Elin Stadenberg Trosa 6590 Jessica Löfgren Sthlms Industriassis 6591 Carl-Henrik Källroos Källroos Agentur 6592 Ida Åkvist Trosa
RESULTAT 5) Knattar 700 m Nr. N a m n K l u b b 6593 Sandra Billefors Spånga 6594 Haifa Mimukiibe Brunnsta 6595 Markus Klaesson IBF Trosa 6596 Ida Kristiansson Lagnöviken 6597 Marie Björklund Trosa 6598 Simon Wancke TROSA 6599 Hanna Wancke Trosa 6600 Måns Mattsson Sollentuna 6601 Sofia Österholm Trosabygdens OK 6602 Sara Österholm Trosabygdens OK 6604 Joakim Andersson Trosa 6605 Mikaela Källroos Industrisupport 6606 Eric Arvid Seger Trosa 6607 Linnea Hedberg Bromma 6608 Johnny Nilsson Trosa 6609 Hugo Strömberg Kaninerna 6610 Markel Engström Västerhaninge 6611 Therese Hasselgren Trosa 6612 Sandra Fogelberg Trosa 6613 Rasmus Lagerkvist Hällnäs 6614 Sandra Selkälä AB Rexroth Mecman 6615 Johanna Vannerstedt Vagnhärad 6616 Daniel Biveros Mecman 6617 Simon Ivervall Trosa 6618 Amanda Ohlsson Trosa 6619 Anna Johansson-Strid Dojdans Gäng 6620 Camilla Lithman Trosa 6621 Caroline Lithman Trosa 6622 Harald Salin Knivsta 6623 Nellie Johansson Sölvesborg 6624 Andre Faurschou Knallhattarna 6625 Emmie Faurschou Knallhattarna 6626 Jimmy Eriksson Västerljung 6627 Sonny Nordström Vagnhärad 6628 Carl-Fredrik Bengtsson Vagnhärad Glasmäster 6629 Henrik Lamberg Trosa 6630 Jimmy Sarajärvi Trosa 6631 Jesper Melin Camfil AB 6632 Kimmy-Anthan Larsson Trosa 6633 Hanna Friberg Trosa IF 6634 Robert Olsson Camfil 6635 Anton Lidström Edanö IBK 6636 Nicklas Norin Trosa 6637 Jonas Lind Trosa 6638 Johanna Norin Trosa 6639 Sara Skum ASK Arjeplog 6640 Emmeli Holm Vagnhärad 6641 My Olsson Vagnhärad 6642 Frida Karlsson Vagnhärad 6643 Lovisa Frisk Södertälje 6644 Olle Lindhe Unnekroken BP 6645 Lova Lindhe Unnekroken BP 6646 Johanna Fogelberg Trosa 6647 Linus Hagander Trosa 6648 Jesper Hagander Trosa 6649 Truls Nyberg Luleå 6650 Hanna Eriksson IK Tun 6651 Amanda Tellström Stigtomta 6652 Rasmus Eklund Camfil
RESULTAT 5) Knattar 700 m Nr. N a m n K l u b b 6653 Susanna Östlund Nyköping 6654 Erik Gustavsson Gnesta 6655 Tobias Gustafsson Järna 6657 Fredrik Andersson HMIF 6658 Linnea Andersson HMIF 6659 438 anmälda i klass 5 418 i mål Regnly X-Sport Fredag 27 Juni 1997 V97 Trosabygdens OK P-E B